Site Loader
Osmaniye Mahallesi İsmail Erez Bulvarı Şirin Sok.Elit Ap.No.27 Kat 2 D.8 Bakırköy İst.

Bireysel ve kurumsal müvekkillerimize Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken, “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla işe başlarız, Müvekkillerimizin Her hakı ve menfaatleri için vekillik hizmeti verir, hukuki ihtilafların çözümünde “uzlaşma” kültürünün yerleşmesi için çalışırız.
Ayrıca,İcra- İflas Hukuku, Kambiyo Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku,Medeni Hukuk Aile Hukuku ve Basın Hukuku alanlarında açılacak yeni dava ve açılmış davaların takibi, avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir, Bireysel ve Kurumsal müvekkillerine güven ilişkisi içinde kapsamlı ve çözüm odaklı hukuki hizmetler sunmaktadır.

Büromuz

2006 yılında Bakırköy’de kurulan Çamlık Hukuk Bürosu, bu yıl 7. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Çamlık Hukuk, Birçok başarıya imza atmıştır. Kurulduğu günden bu yana Başarıya odaklanan Çamlık Hukuk, Bireysel ve Kurumsal Müvekkillerine en doğru ve en hızlı şekilde Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken, “koruyucu hukuk” kurallarını referans almakla işe başlar. Her hak ve menfaat için vekillik hizmeti verir, hukuki ihtilafların çözümünde “uzlaşma” kültürünün yerleşmesi için çalışır.

Vizyonumuz

Türk Hukuk Sistemi içinde müvekkillerimize en güncel ve doğru bilgiyi vererek, Türkiye’nin lider hukuk şirketi olmak.

Originally posted 2013-04-24 10:05:19.

Post Author: zeynepy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir