photo 2021 03 01 10.22.40 300x300 - HakkındaBoşanma Avukatı Zeynep YARGIÇ, İstanbul doğumlu olup, İlk orta ve üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2004 yılında bitirmiş olup 2006 yılında kendi hukuk bürosu olan Çamlık Hukuk Bürosunu kurmuştur.

Yaklaşık 16 yıldır aktif olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Yüksek lisansını da özel hukuk alanında yapmış olup, özellikle aile hukuku davalarında uzmanlaşmıştır. Bununla beraber hukukun çeşitli dallarında eğitim seminer ve programlarında aktif görev almış olup yaklaşık 4 yıldır da arabuluculuk ve uzlaştırmacılık da yapmaktadır.

Arabuluculuğun uzmanlık alanlarını da başarı ile tamamlamış olup, işçi işveren uyuşmazlıkları ile ticari arabuluculuk alanında da uzmanlık kazanmıştır. Gerek şirketlere gerekse de özel müvekkillerine hukuki hizmet vermesinin yanı sıra, hukuk müşaviri olduğu şirketlere KVKK danışmanlığı da yapmaktadır.

İstanbul Barosu SEM derslerinde eğitici öğretmen olarak görev almıştır. 2021 yılında ”Anlaşmalı Boşanma Davaları ve Hukuki Sonuçları” isimli kitabı da yayımlanmış olup, avukatlık mesleğini severek sürdürmektedir. Ofisinde hukuk fakültesi öğrencileri de istihdam etmekte olup, hukuku öğretmeyi ve daha çok kişiye sevdirmeyi amaçlamaktadır.

Çamlık Hukuk

Çamlık Hukuk bürosu kuruluş aşamasından bu yana ağırlıklı olarak kurumsal nitelikteki müvekkillerine kapsamlı hukuk müşavirliği hizmetleri vermektedir. Ağırlıklı çalışma alanı danışmanlık hizmetleri olup, toplu icra dosyaları ve özel hukukun yanında kamu sektörleri ve sair sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

Uzmanlık Alanları

Genel danışmanlık hizmetlerine bağlı olarak büro, Aile Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Eşya Hukuku ve Arabuluculuk alanlarında uzmanlaşmış bulunmaktadır. Ayrıca bireysel müvekkillere de, karşılaştıkları hukuki sorunlara bağlı olarak her nevi avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.