Site Loader
Zuhuratbaba Mah.Tunaboylu Sok.No.1 D.14 K.2 Bakırköy İSTANBUL

Post Author: zeynepy

4 Replies to “Senedin düzenlenmesine dayanak teşkil eden borcun sebebinin sonradan ortadan kalkması halinde bu durum senedin geçerliliğini etkiler mi?”

  1. mrb babam 1972 ssk gırışi bulunuyor yalnız e7alışmış ama ssk sı oemednmış aralıklı gun sayıları bulunuyor toplamda 1226 gunu bulunuyor..yasadn faydalanması mumkunmu? şu 69 yaşında ..veya odenmış prımlerı kesenek halında alabılır mı? ne onerirsınız..

  2. mrb babam 1972 ssk gırışi bulunuyor yalnız e7alışmış ama ssk sı oemednmış aralıklı gun sayıları bulunuyor toplamda 1226 gunu bulunuyor..yasadn faydalanması mumkunmu? şu 69 yaşında ..veya odenmış prımlerı kesenek halında alabılır mı? ne onerirsınız..

  3. mrb babam 1972 ssk gırışi bulunuyor yalnız e7alışmış ama ssk sı oemednmış aralıklı gun sayıları bulunuyor toplamda 1226 gunu bulunuyor..yasadn faydalanması mumkunmu? şu 69 yaşında ..veya odenmış prımlerı kesenek halında alabılır mı? ne onerirsınız..

  4. mrb babam 1972 ssk gırışi bulunuyor yalnız e7alışmış ama ssk sı oemednmış aralıklı gun sayıları bulunuyor toplamda 1226 gunu bulunuyor..yasadn faydalanması mumkunmu? şu 69 yaşında ..veya odenmış prımlerı kesenek halında alabılır mı? ne onerirsınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir