Site Loader
Osmaniye Mahallesi İsmail Erez Bulvarı Şirin Sok.Elit Ap.No.27 Kat 2 D.8 Bakırköy İst.

Son dönemde çeşitli numaralardan vatandaşlar aranarak adımı kullanmakta, kendilerini Avukat Zeynep Yargıç olarak tanıtmakta ve PARA TAHSİLATI YAPMAK istemektedirler. Bu yeni bir dolandırıcılık yöntemidir. Bu durum hakkında bir çok vatandaşımız muzdarip olmuş,paralar yatırmış,dolandırılmıştır.

Avukatlık ünvamı kullanan şahıslar, Yılmazlar Hukuk Bürosu,Safir Hukuk Bürosu ve her gün değişen hukuk bürosu isimlerini kullanarak buralarda çalıştığını söylemekte zaman zaman da değişik isimlerdeki sigorta şirketlerinden yahut sağlık,medikal şirketlerinden aradıklarını ve telefon ile sözleşme yapıldığını ve borçlarının olduğunu, ödenmezse haciz geleceğini söyleyecek korku salmakta ve para tahsilatına zorlamaktadırlar.

Bu durumla alakalı şahsımca gerek İstanbul Barosu, gerekse de Barolar Birliği ve Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığına bildirim ve başvurular yapılmış ve durum takibi yapılmaktadır. Vatandaşlarımızdan bu oyuna gelmemelerini, hiçbir avukatın bu yöntemlerle para istemeyeceğini mesleğim adıma bildiririm.

Originally posted 2016-09-23 14:36:28.

Post Author: zeynepy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir