Kullanım Koşulları

  • Sitede bulunan bilgilerin güncelliğinin sağlanması için gerekli özen gösterilmektedir ancak bu özen borcu hiçbir şekilde bir taahhüt olarak yorumlanamayacağından mevcut bilgi ve uyarılar yürürlükte olan yasal mevzuatın son halini göstermeyebilir. Bu sebeple ziyaretçiler, uzman bir hukukçudan yasal danışmanlık hizmeti almaksızın sitedeki bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.
  • Bu internet sitesi Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu web sitesi ve içerisindeki bilgi ve uygulamalar ilgili mevzuata ve Avukatlık Meslek Kurallarına uygun olarak düzenlenmiş olup, reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Bu sitedeki tüm bilgi, dosya ve uygulamaların mülkiyet hakkı Av.Arb. Zeynep YARGIÇ’a aittir, yazılı izin olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve ticari amaçlı kullanılamaz.
  • Bu sitenin bilgi alma anlamında kullanımı veya e-mail aracılığı ile iletişime geçmek ziyaretçi ile büromuz arasında avukat – müvekkil ilişkisi tesisi anlamında yorumlanamaz.
  • Bu sitede yer alan bilgiler geneldir, yasal danışmanlık hizmeti verme amaçlı değildir. Sitede sunulan bilgi ve uygulamalar, ziyaretçinin davası hakkında yasal danışmanlık hizmeti alması olarak yorumlanamaz. Zira, yasal ve yazılı vekalet ilişkisi kurulmaksızın böyle bir hizmetin verilebilmesi mümkün değildir.
  • Ziyaretçilerin TBB. ne kayıtlı bir avukattan profesyonel danışmanlık hizmeti almaksızın bu sitedeki bilgiler üzerinden hareket etmeleri halinde tüm sorumluluk kendilerinde olacaktır.
  • Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve uygulamalar tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı olarak kullanılamaz.
  • Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin yanlışlığını veya bu bilgiler nedeni ile zarara uğradıklarını talep edemezler. Ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul edilmez.
  • Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, yukarıda yazılı şartları kabul etmiş sayılırlar.
  • E-posta gönderilmesi durumunda E-postanıza yanıt verilmesi durumunda E-posta mesajı ve ekleri gönderildiği kişi ya da kuruma özeldir ve gizlidir. Ayrıca hukuken de gizli olabilir. Hiçbir şekilde üçüncü kişilere açıklanamaz ve yayınlanamaz. Mesajın yetkili alıcısı değilseniz hiçbir kısmını kopyalayamaz, başkasına gönderemez veya hiçbir şekilde kullanamazsınız. Eğer mesajın yetkili alıcısı veya yetkili alıcısına iletmekten sorumlu kişi siz değilseniz, lütfen mesajı sisteminizden siliniz ve göndereni uyarınız. Gönderen Çamlık Hukuk Bürosu, bu mesajın içerdiği bilgilerin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği konusunda bir garanti vermemektedir. Mesajın içeriğinden, iletilmesinden, alınmasından, saklanmasından, gizliliğinin korunamamasından, virüs içermesinden ve sisteminizde yaratabileceği zararlardan büromuz sorumlu tutulamaz.